NUCLEOFILL STRONG

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.
Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – od-nowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Trzy mechanizmy działania
– lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje za-gęszczenie skóry i jej uniesienie,
– działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowied-nia dieta,
– nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.

Dla kogo zabieg?


Zabieg NucleoFILL ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging.


Wskazaniami do zabiegu są: utrata elastyczności i objawy starzenia, skóra odwodniona, nie-dotleniona, pozbawiona blasku, wymagająca dogłębnego nawilżenia, narażona na stres oksy-dacyjny. Terapię wykorzystuje się również w celu redukcji rozstępów i blizn.

Wskazania:

  • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
  • redukcja wiotkości skóry – lifting
  • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń
  • regeneracja skóry
  • poprawa nawilżenia skóry
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza przy użyciu kaniuli lub igły. Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jej środkową i dolną część (5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15ml). Punkty te są bezpieczne, ze względu na małe prawdopodobieństwo występowania tu naczyń krwionośnych i nerwów.

Procedura nie jest bolesna, Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Znieczulenie nie jest konieczne, jednak można zastosować u osób szczególnie wrażliwych.

Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość.
Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o działaniu uczulającym.