HIFU Polderma


To skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Metoda ta jest z powodzeniem stosowana w celu poprawy napięcia i uniesienia skóry. HIFU jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej i kosmetologii w zakresie opóźniania procesów starzenia. Technologia ta doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej i konturowania sylwetki.

Spektrum zabiegów na ciało: zwiotczała skóra na brzuchu, nadmiar tkanki tłuszczowej, lokalne otłuszczenia, konturowanie sylwetki: dekolt, ramiona, plecy, brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki.

Efekty i stosowanie:
Nie należy spodziewać się spektakularnej zmiany od razu po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu jest widoczna poprawa napięcia skóry. Jednak właściwy rezultat pojawia się kilka tygodni po zabiegu (4-24 tygodni), gdy skóra właściwa, położona głęboko, rozpocznie regenerację, a nowe, elastyczne włókna kolagenowe spowodują napięcie całej powierzchni, na której wykonywany był zabieg.
Efekty utrzymują się aż do 18 miesięcy!
U niektórych pacjentów wystarczy jeden zabieg, jednak gdy skóra jest bardziej wiotka aby efekt był lepszy i długotrwały zalecana jest seria 2-3 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-3 miesięcy.

Efekty kuracji:

  • lifting i „zagęszczenie” skóry, widoczne zmniejszenie wiotkości skóry, stymulacja syntezy kolagenu, redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, uniesienie łuku brwiowego, korekta owalu twarzy, poprawa zarysu linii żuchwy oraz likwidacja opadających policzków tzw.”chomików”, poprawa wyglądu szyi
  • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała oraz zwiększenie napięcia skóry ciała (ramiona, brzuch, boczki, piersi, pośladki, uda, łydki )
  • modelowanie, konturowanie sylwetki
  • profilaktyka utraty jędrności skóry (np. w trakcie odchudzania), przywrócenie elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała, ciąży, odchudzaniu, zmniejszenie wiotkości skóry w tak trudnych do leczenia obszarach, jak ramiona i wewnętrzna strona ud, poprawa wyglądu skóry w okolicach kolan i łokci
  • lifting skóry na dekolcie i uniesienie piersi