ABYSS antycellulitowy zabieg wyszczuplający

Termoaktywny zabieg antycellulitowy – Terapia kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę, wspomagająca walkę z cellulitem.
Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, ujędrnia skórę i pobudza jej metabolizm.


Czy wiesz, że istnieje zabieg, który pozwala wymodelować sylwetkę i zwalczyć cellulit? Zabieg, który nie tylko zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, ale także ujędrnia skórę i pobudza jej metabolizm? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Przedstawiamy Ci termaaktywny zabieg antycellulitowy, który wspomaga walkę z cellulitem i wymodelowanie sylwetki. W dzisiejszym wpisie chcemy Ci przybliżyć zasady jego działania i korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki niemu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Na czym polega zabieg antycellulitowy?


Zabieg polega na działaniu termoaktywnym, które pozwala podnieść temperaturę ciała i wniknąć w głąb skóry z wykorzystaniem naturalnych składników, takich jak spongilla. Dzięki temu zabieg jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny.

Jakich efektów można się spodziewać?


Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Przy dużych depozytach tłuszczowych możemy stracić nawet 5cm wykonując jeden zabieg! Skóra staje się gładsza, a to, co najważniejsze, to że takie cuda można dokonać dosłownie w ostatniej chwili, na przykład przed wyjazdem na urlop lub ważną imprezą, ponieważ zabieg można wykonywać dwa razy w tygodniu. Masz jeszcze dwa tygodnie do wyjazdu, a nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Na pewno zdążymy!

Czego można spodziewać się zaraz po zabiegu i jakie są zalecenia pozabiegowe?


Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, a odczuwalne swędzenie i „kłucie igiełek” mogą towarzyszyć Ci przez do 24 godzin. Pamiętaj jednak, że im dłużej substancje pozostaną na skórze, tym lepsze efekty uzyskasz! Dlatego niczego po zabiegu nie zmywamy! Pij dużo wody, aby wypłukać złogi z organizmu. Przez okres 3 dni po zabiegu unikaj sauny, basenu, opalania i solarium. W tym czasie Twoja skóra może być bardziej podatna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego też unikaj innych nieuzgodnionych zabiegów w obrębie zabiegowym.

Przeciwwskazania:

  • problemy z wątrobą
  • żylakowatość, zakrzepowe zapalenie żył
  • ostre stany zapalne i choroby przewlekłe skóry w obszarach, w których ma być wykonywany zabieg
  • ostre fazy chorób zapalnych żeńskiego układu rozrodczego i obecność nowotworu łagodnego w anamnezy (mięśniaki, włókniaki, zespół policystycznych jajników etc.)
  • ciąża
  • wszelkie mechaniczne uszkodzenia skóry w miejscach, w których ma być przeprowadzony zabieg
  • nie jest zalecane wykonywanie zabiegu w dniu wcześniejszej depilacji